Wyszukiwarka

Aktualności

Ostatni mecz w rundzie jesiennej

• autor: MKS, 2012-11-26 11:36

Zaległe spotkanie z 27.10.2012r. MKS Małkinia – Hutnik Huta Czechy odbył się 18.11.2012r. Niestety gospodarze nie wywalczyli tym spotkaniem 5 miejsca na koniec rundy jesiennej. Mecz zakończył się wynikiem 2:3.

Spotkanie z Hutnikiem Huta Czechy od początku było emocjonujące. Już w pierwszych minutach gospodarze ruszyli do ataku, który mógł przynieś bramkę MKS, jednak bramkarz gości skutecznie  interweniował, a gdy tylko była okazja zespół Hutnika groźnie kontratakował.

Kolejne minuty meczu przebiegły w napięciu. Przemysław Domalewski po jednej z akcji znalazł się w dogodnej sytuacji na zdobycie gola, jednak bramkarz gości był w stanie zainterweniować i obronić strzał naszego zawodnika Po kilku minutach zawodnicy gospodarzy wykonywali rzut wolny po którym w zamieszaniu jakie panowało pod bramką gości, nadarzyła się kolejna sytuacja do zdobycia bramki, niestety nie wykorzystana.

Po tej sytuacji Hutnik Huta Czechy postawił bardziej na atak, który okazał się dobrym posunięciem, gdyż w 21 minucie zdobyli pierwszą bramkę. MKS mimo straconego gola dalej starał się zagrażać bramce Hutnika co przyniosło efekt w 42 minucie drużyna z Małkini wykorzystuje swoją szansę na zdobycie pierwszej bramki, którą zdobył Arkadiusz Imiński. Jednak jeszcze przed przerwą w 45 minucie pada kolejna bramka dla gości. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:2.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków  MKS-u. Od początku tej połowy gospodarze walczyli
o doprowadzenie do remisu co udało się Przemkowi Domalewskiemu, który wyrównuje stan meczu na 2:2. W 62 minucie, bramkarz MKS otrzymuję żółtą kartkę za złapanie piłki w ręce po podaniu od swojego zawodnika sędzia dyktuje rzut wolny po którym goście ponownie obejmują  prowadzenie w meczu. Niestety na jednej karze dla Dominika Sekuły się nie kończy. Zaledwie po 10 minutach popełnia kolejny błąd interweniując za polem karnym. W 72 minucie zostaje ukarany czerwoną kartką. MKS Małkinia kończy grę w dziesięciu.