Po XIII kolejkach rozgrywek o mistrzostwo klasy A PAWEŁ WIERZBICKI (BŁĘKITNI STOCZEK WĘG.) z dorobkiem 13 goli prowadzi w klasyfikacji najlepszych strzelców sezonu 2014/2015.
Czołówka klasyfikacji najlepszych strzelców rundy jesiennej:
13 GOLI:
- PAWEŁ WIERZBICKI (BŁĘKITNI STOCZEK WĘG.)
12 GOLI:
- ARKADIUSZ BOROWY (MKS MAŁKINIA)
- ŁUKASZ GAGASKA (MAZOVIA II MIŃSK MAZ.)
11 GOLI:
- MARIUSZ CABAJ (ULKS GOŁĄBEK)
- JAKUB POPŁAWSKI (MAZOVIA II MIŃSK MAZ.)
- MICHAŁ WADAS (JUTRZENKA CEGŁÓW)
10 GOLI:
- MARCIN WOJTCZUK (KOSOVIA KOSÓW LACKI)
- MICHAŁ WYSOKIŃSKI (LKS GRODZISK KRZYMOSZE)
9 GOLI:
- MATEUSZ GROMYSZ (MAZOVIA II MIŃSK MAZ.)
- RAFAŁ POLKOWSKI (ULKS JASTRZĄB ŻELISZEW)
- GRZEGORZ SIPORSKI (PŁOMIEŃ DĘBEWIELKIE)
8 GOLI:
- MARCIN UTNICKI (ULKS GOŁĄBEK)
MKS MAŁKINIA LIWIA ŁOCHÓW 0-1 (0-1)
Jakub Borkowski
CZERWONA KARTKA: LIWIA ŁOCHÓW x 2
MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI LKS GRODZISK KRZYMOSZE 4-1
Piotr Ciszkowski x 2
Dawid Matak
Jakub Popławski
ZORZA STERDYŃ PŁOMIEŃ DĘBE WIELKI 0-4 (0-2)
Mateusz Król
Grzegorz Siporski
Marcin Świstak
Mateusz Wojda
PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE nie wykorzystał rzutu karnego.
BŁĘKITNI STOCZEK WĘGROWSKI KOSOVIA KOSÓW LACKI 4-2 (4-0)
Paweł Wierzbicki x 3 Michał Saczuk
Michał Gierasimiuk Karol Leonik
KOSOVIA KOSÓW LACKI nie wykorzystała rzutu karnego
CZERWONA KARTKA: KOSOVIA KOSÓW LACKI
JUTRZENKA CEGŁÓW WICHER SADOWNE 4-2 (3-1)
Michał Wadas x 2 Jakub Zyśk
Karol Branicki x 2 Przemysław Kopania
LKS OSTRÓWEK TĘCZA STANISŁAWÓW 5-0 (0-0)
Mariusz Sosnowski x 3
Paweł Zalewski
Łukasz Gręda
TĘCZA STANISŁAWÓW nie wykorzystała rzutu karnego
ULKS JASTRZĄB ŻELISZEW ULKS GOŁĄBEK 1-7 (1-2)
Mateusz Lewandowski Michał Kruszewski x 2
Karol Kruszewski x 2
Marcin Utnicki
Łukasz Mazur
Gol samobójczy.
Ostatnia kolejka 28 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Liga Okręgowa » Siedlce | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 29 | |||||||||||||||||||||||||||
|
|
dzisiaj: 903, wczoraj: 387
ogółem: 2 680 755
statystyki szczegółowe
Kontakt z trenerami:
Karol Dmochowski – trener Seniorów 665–793–716
Sylwester Sierota - trener Młodzików - 2008/2009 I MŁODSI 500-286-045
Zbigniew Suchodolski – trener Juniorów 2003/2004/2005 608–388-682
Wiesław Jarząbek - trener Trampkarzy 2006/2007/2008 606-221-030