Obsada zawodów OZPN Siedlce – 11-12 kwietnia 2015r.
| Mecz | Boisko | Data | Godzina | Sędzia główny | Asystenci | Obserwator |
III | Radomiak |
| 11.04 | 16 | Baranowski | Wolski | Stawicki |
Ursus | Dąbrowski | ||||||
III kobiet | Tygrys Huta Mińska |
| 12.04 | 16 | Pazdyka | Mucha |
|
Start Otwock | Wójcicki | ||||||
IV | Narew |
| 11.04 | 16 | Kaim R | Przedlacki K | Jenda K |
Huragan | Kaim M | ||||||
IV | Ciechanów |
| 11.04 | 16 | Woliński | Pazdyka | Kownacki |
Łomianki | Stosio | ||||||
IV | Mławianka |
| 11.04 | 16 | Jakubik | Seredziuk |
|
Olimpia | Stanisławowski | ||||||
Maz.k.5 U19 | MKP Pogoń | J.P II | 11.04 | 11 | Borkowski | Witkowski |
|
Konstancin | Kwaśniewski | ||||||
Maz. U16 | MOSiR MM |
| 11.04 | 11 | Krzyżanowski | Trędowicz |
|
Legion | Skrzydlewski | ||||||
Maz. U16 | Orzeł Unin |
| 11.04 | 13 | Wójcicki | Wadas |
|
Orlik Radom | Moreń | ||||||
Maz. U15 | MOSiR MM |
| 12.04 | 11 | Foryś |
|
|
Wilga |
| ||||||
Maz. U15 | Podlasie S.P |
| 11.04 | 13 | Firus | Nasiłowska |
|
Młodzik Radom | Padysz | ||||||
Maz. U15 | MKP Pogoń | J.P II | 11.04 | 14 | Witkowski |
|
|
Zwar |
| ||||||
Maz. U14 | MKP Pogoń | J.P II | 12.04 | 11 | Wolski |
|
|
Junior |
| ||||||
L.O k.20 | Miedzanka |
| 12.04 | 12 | Kowalczyk T | Bibik A | Gemzo |
Hutnik | Kędziora | ||||||
| Naprzód |
| 12.04 | 16 | Dąbrowa | Lusawa |
|
Victoria | Moreń | ||||||
| Tygrys |
| 11.04 | 16 | Krystosiak | Tomaszewski | Galas |
Tajfun | Bibik A | ||||||
| Podlasie |
| 11.04 | 16 | Padysz | Nasiłowska | Jakubik W |
Wilga | Firus |
| Mecz | Boisko | Data | Godzina | Sędzia główny | Asystenci | Obserwator |
| Sęp |
| 12.04 | 15.30 | Jenda P | Wójcik |
|
Czarni | Krzyżanowski | ||||||
| Watra |
| 11.04 | 16.30 | Łada | Bibik Ł | Karaś |
Wektra | Jastrzębski T | ||||||
| Fenix |
| 12.04 | 11 | Pazdyka | Wójcicki |
|
Jabłonianka | Mucha | ||||||
| Zryw |
| 11.04 | 16.30 | Księżopolski | Kwaśniewski |
|
Orzeł Unin | Osiej | ||||||
A k.16 | Stanisławów |
| 11.04 | 16 | Jenda P | Ołowski |
|
Wicher | Pniewski | ||||||
| Grodzisk |
| 12.04 | 15 | Bibik Ł | Stosio | Jastrzębski P |
Kosovia | Firus | ||||||
| Mazovia II |
| 12.04 | 14.30 | Baranowski | Maciołek |
|
Gołąbek | Tomaszewski | ||||||
| Jutrzenka |
| 12.04 | 16.30 | Dąbrowski | Seredziuk |
|
Płomień | Kwaśniewski | ||||||
| Błękitni |
| 12.04 | 16 | Kosobudzki | Dębski | Ryszawa |
Małkinia | Woliński | ||||||
| Jastrząb |
| 12.04 | 15 | Kruk | Skrzydlewski | Gańko |
Ostrówek | Kaim M | ||||||
| Zorza |
| 12.04 | 13 | Pniewski | Kowalczyk S |
|
Liwia | Wyszomirski | ||||||
B k.10 | Rywal |
| 12.04 | 15 | Adaśko | Nasiłowska |
|
Zryw II | Strzalińska | ||||||
| Legion | Kałuszyn | 12.04 | 15 | Kaim R | Brzozowski |
|
Tęcza | Gałązka | ||||||
| Olimpia |
| 12.04 | 15 | Borkowski | Jastrzębski T |
|
Świt | Osiej | ||||||
| Starawieś |
| 11.04 | 16 | Mielniczuk | Foryś |
|
Nojszewianka | Replin | ||||||
| Kolektyw |
| 12.04 | 13.30 | Księżopolski | Łada |
|
Polonez | Witkowski |
| Mecz | Boisko | Data | Godzina | Sędzia główny | Asystenci | Obserwator |
U19 k.1 | Wicher | Starawieś | 11.04 | 11 | Ołowski |
|
|
Livia |
| ||||||
| Podlasie |
| 12.04 | 11 | Adaśko |
|
|
Małkinia |
| ||||||
U17 k.1 | Zryw |
| 11.04 | 13 | Lusawa |
|
|
Grodzisk |
| ||||||
| Tygrys |
| 11.04 | 11 | Kosobudzki |
|
|
Hutnik |
| ||||||
| Sęp |
| 11.04 | 11 | Mucha |
|
|
Nojszewianka |
| ||||||
U16 k.1 | Jabłonianka |
| 12.04 | 12 | Ołowski |
|
|
Zorza |
| ||||||
| Jutrzenka |
| 11.04 | 14 | Brzozowski |
|
|
Wilga |
| ||||||
| Kosovia |
| 11.04 | 15 | Kowalczyk S |
|
|
Gołąbek |
| ||||||
U15 k.1 | Wicher | Ostrówek | 11.04 | 11 | Adaśko |
|
|
Stanisławów |
| ||||||
| Błysk | Latowicz | 12.04 | 12 | Parchomenko |
|
|
Wektra |
| ||||||
| Małkinia |
| 12.04 | 13 | Krystosiak |
|
|
UKS 1 |
| ||||||
| Mewa MM | Stojadła | 12.04 | 14 | Trędowicz |
|
|
Tajfun |
| ||||||
| Sęp |
| 11.04 | 13 | Mucha |
|
|
Promyk |
| ||||||
U14 k.1 | Victoria |
| 11.04 | 13 | Kruk |
|
|
Jabłonianka |
| ||||||
U13 k.8gr.1 | UKS 1 Węgrów |
| 11.04 | 11 | Pniewski |
|
|
Wicher |
| ||||||
| MKP Pogoń II | J.P II | 12.04 | 13 | Seredziuk |
|
|
MKP Pogoń |
|
| Mecz | Boisko | Data | Godzina | Sędzia główny | Asystenci | Obserwator |
| Miedzanka |
| 11.04 | 11 | Mielniczuk |
|
|
Rywal |
| ||||||
| Podlasie S.P |
| 11.04 | 15 ??? | Adaśko |
|
|
Dziewiątka |
| ||||||
U13 k.8gr.2 | Hutnik |
| 12.04 | 15 | Foryś |
|
|
Naprzód |
| ||||||
| Sęp |
| 12.04 | 11 | Moreń |
|
|
MOSiR MM |
| ||||||
| Płomień |
| 12.04 | 11 | Wadas |
|
|
Promyk |
| ||||||
U12 k.12 | APN MM | Stojadła | 11.04 | 11 | Parchomenko |
|
|
Szóstka MM |
| ||||||
| Błękitni |
| 12.04 | 13.30 | Dębski |
|
|
MOSiR MM |
| ||||||
| MKP Pogoń II | J.P II | 11.04 | 16 | Maciołek |
|
|
MKP Pogoń |
| ||||||
U11 k.10gr.2 | Tygrys Huta Mińska |
| 12.04 | 13 | Jastrzębski D |
|
|
Victoria |
| ||||||
| Błysk | Wielgolas | 11.04 | 10 | Gałązka |
|
|
Szóstka MM |
| ||||||
| MOSiR MM |
| 10.04 | 17 | Krzyżanowski |
|
|
Promyk |
| ||||||
| Orzeł Unin |
| 11.04 | 10 | Moreń |
|
|
Piorun Lipówki |
| ||||||
U10 k.10 | APN MM | Huta Mińska | 12.04 | 11 | Jastrzębski D |
|
|
Dąbrówka |
| ||||||
| Szóstka II MM | SP 6 | 11.04 | 12 | Jastrzębski D |
|
|
Szóstka MM |
| ||||||
| Dwie Jedynki MM | Sportowa | 10.04 | 18.30 | Pazdyka |
|
|
Dwie Jedynki |
| ||||||
| Dziewiątka Siedlce | Graniczna | 11.04 | 11.30 | Tomaszewski |
|
|
Trójka Łochów |
|
| Mecz | Boisko | Data | Godzina | Sędzia główny | Asystenci | Obserwator |
| Naprzód Skórzec |
| 11.04 | 15 | Strzalińska |
|
|
Podlasie |
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostatnia kolejka 28 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Liga Okręgowa » Siedlce | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 29 | |||||||||||||||||||||||||||
|
|
dzisiaj: 514, wczoraj: 497
ogółem: 2 673 209
statystyki szczegółowe
Kontakt z trenerami:
Karol Dmochowski – trener Seniorów 665–793–716
Sylwester Sierota - trener Młodzików - 2008/2009 I MŁODSI 500-286-045
Zbigniew Suchodolski – trener Juniorów 2003/2004/2005 608–388-682
Wiesław Jarząbek - trener Trampkarzy 2006/2007/2008 606-221-030