Obsada zawodów OZPN Siedlce – 01-02-03 maja 2015r.
| Mecz | Boisko | Data | Godzina | Sędzia główny | Asystenci | Obserw./Deleg. |
IV | Orzeł Wierzbica |
| 1.05 | 16 | Woliński | Pazdyka | Wróbel S |
Mszczonowianka | Stosio 190 | ||||||
IV | Mazowsze Grójec |
| 1.05 | 11 | Wolski | Firus 123 | Mianowski |
Okęcie | Seredziuk 120 | ||||||
III kobiet k.15 | Tygrys |
| 1.05 | 12 | Krystosiak | Mucha |
|
Królewscy | Krzyżanowski | ||||||
| MKS Pogoń | Prusa 6 | 2.05 | 11.30 | Księżopolski | Protasewicz |
|
Ząbkovia | Bibik Ł | ||||||
L.O k.23 | Fenix |
| 1.05 | 11 | Wycisłowski 12 | Protasewicz 56 | Gemzo |
Miedzanka | Borkowski 55 | ||||||
| Zryw |
| 1.05 | 17 | Stanisławowski 55 | Jastrzębski T 81 | Kleszcz |
Watra | Kwaśniewski 81 | ||||||
| Orzeł |
| 3.05 | 14 | Księżopolski 62 | Protasewicz 63 | Firus M |
Czarni | Łada 61 | ||||||
| Jabłonianka |
| 1.05 | 11 | Wyszomirski 61 | Ołowski 33 | Karaś |
Podlasie | Pniewski 34 | ||||||
| Wektra |
| 1.05 | 11 | Kowalczyk T 90 | Kędziora 1 | Gańko |
Tygrys | Dębski | ||||||
| Sęp |
| 2.05 | 15 | Przedlacki E 53 | Kosobudzki 50 | Galas |
Naprzód | Sęktas 51 | ||||||
| Wilga |
| 3.05 | 17 | Sokołowski 42 | Przedlacki K 40 | Ryszawa |
Hutnik | Wadas 40 | ||||||
| Tajfun |
| 1.05 | 16 | Wójcicki 61 | Trędowicz 56 |
|
Victoria | Jastrzębski D 53 | ||||||
A k.19 | Jastrząb |
| 3.05 | 16 | Lusawa 62 | Moreń 52 |
|
Stanisławów | Witkowski 22 | ||||||
| Zorza |
| 2.05 | 17 | Borkowski 50 | Nasiłowska 53 |
|
Błękitni | Stosio 49 | ||||||
| Liwia | ŁKS Łochów | 2.05 | 14 | Adaśko 46 | Świnarski 45 |
|
Jutrzenka | Replin 45 | ||||||
| Ostrówek |
| 1.05 | 16 | Osiej 61 | Biarda 65 |
|
Mazovia II | Padysz 64 |
| Mecz | Boisko | Data | Godzina | Sędzia główny | Asystenci | Obserw./Deleg. |
| Małkinia |
| 3.05 | 16 | Krzyżanowski 78 | Woliński 81 |
|
Grodzisk | Krystosiak 95 | ||||||
| Płomień |
| 3.05 | 17 | Wojtczyk 9 | Brzozowski 36 |
|
Wicher | Kruk | ||||||
| Gołąbek |
| 3.05 | 15 | Pazdyka | Parchomenko 69 |
|
Kosovia | Gałązka 69 | ||||||
B k.13 | Starawieś |
| 2.05 | 17 | Strzalińska 53 | Witkowski 56 | Gemzo |
Rywal | Wolski 44 | ||||||
| Polonez |
| 3.05 | 15 | Mielniczuk 35 | Adaśko 34 |
|
Olimpia | Świnarski 35 | ||||||
| Kolektyw |
| 3.05 | 16.30 | Maciołek 25 | Osiej 28 |
|
Legion | Strzalińska 13 | ||||||
| Nojszewianka |
| 3.05 | 17 | Foryś 24 | Kosobudzki 26 |
|
Zryw II | Pniewski 36 | ||||||
| Świt | Zakole Wiktorowo | 1.05 | 12 | Skrzydlewski 5 | Gałązka 8 |
|
Tęcza | Sokołowski 7 | ||||||
U19/18 k.4 | Livia | Miedzna | 2.05 | 11 | Pniewski 5 |
|
|
Małkinia |
| ||||||
U14 k.4 | Wilga |
| 3.05 | 14 | Wadas |
|
|
MOSiR MM |
| ||||||
U12 k.15 | Pogoń II |
| 1.05 | 13 | Bibik Ł 3 |
|
|
Błękitni |
| ||||||
| Pogoń |
| 1.05 | 11 | Łada 8 |
|
|
APN MM |
| ||||||
| MOSiR MM |
| 30.04 | 17 | Krzyżanowski 3 |
|
|
Wektra |
| ||||||
| Szóstka MM | Kałuszyn | 30.04 | 17.30 | Wójcik 18 |
|
|
Watra |
| ||||||
U11 k.13 g.2 | MOSiR MM | SP 6 | 30.04 | 17 | Parchomenko 3 |
|
|
Tygrys |
| ||||||
| Orzeł Unin |
| 2.05 | 11 | Moreń 15 |
|
|
Grom |
|
| Mecz | Boisko | Data | Godzina | Sędzia główny | Asystenci | Obserwator |
| Piorun Lipówki | Pilawa | 3.05 | 12 | Lusawa |
|
|
Zryw |
| ||||||
| Promyk |
| 1.05 | 13.30 | Lusawa 40 |
|
|
Victoria |
| ||||||
| Sęp | orlik | 4.05 | 17.30 | Lusawa 33 |
|
|
Szóstka |
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostatnia kolejka 28 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Liga Okręgowa » Siedlce | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 29 | |||||||||||||||||||||||||||
|
|
dzisiaj: 127, wczoraj: 497
ogółem: 2 672 822
statystyki szczegółowe
Kontakt z trenerami:
Karol Dmochowski – trener Seniorów 665–793–716
Sylwester Sierota - trener Młodzików - 2008/2009 I MŁODSI 500-286-045
Zbigniew Suchodolski – trener Juniorów 2003/2004/2005 608–388-682
Wiesław Jarząbek - trener Trampkarzy 2006/2007/2008 606-221-030