Obsada zawodów OZPN Siedlce – 30-31.05. 2015r.
| Mecz | Boisko | Data | Godzina | Sędzia główny | Asystenci | Obserwator |
III kobiet k.17 | Tygrys |
| 30.05 | 12 | Pazdyka | Skrzydlewski |
|
Ząbkovia | Krzyżanowski | ||||||
| MKS Pogoń | Prusa 6 | 30.05 | 11.30 | Osiej | Nasiłowska |
|
Mazovia | Kędziora | ||||||
Maz. U19 k.11 | Pogoń |
| 30.05 | 11 | Adaśko | Mielniczuk |
|
Varsovia | Świnarski | ||||||
Maz. U16 | Orzeł Unin |
| 30.05 | 14 | Biarda | Padysz |
|
Ursus | Borkowski | ||||||
| MOSiR MM |
| 30.05 | 11 | Sulej | Parchomenko |
|
Orlik | Mucha | ||||||
Maz. U15 | Pogoń |
| 30.05 | 14 | Mielniczuk |
|
|
Drukarz |
| ||||||
| Podlasie S.P |
| 30.05 | 13 | Pniewski | Ołowski |
|
Zwar | Replin | ||||||
| MOSiR MM |
| 31.05 | 11 | Wojtczyk |
|
|
Młodzik |
| ||||||
Maz. U14 | Pogoń |
| 30.05 | 16 | Świnarski |
|
|
SEMP |
| ||||||
L.O k.27 | Czarni |
| 31.05 | 17 | Kowalczyk T | Firus | Jenda K |
Miedzanka | Jastrzębski T | ||||||
| Watra |
| 31.05 | 17 | Kowalczyk S | Bibik Ł | Karaś |
Podlasie | Bibik A | ||||||
| Fenix |
| 31.05 | 16 | Krystosiak | Adaśko | Ryszawa |
Tygrys | Świnarski | ||||||
| Zryw |
| 30.05 | 17 | Wyszomirski | Sęktas | Gemzo |
Naprzód | Brzozowski | ||||||
| Orzeł |
| 30.05 | 17 | Borkowski | Padysz | Szymanek |
Hutnik | Biarda | ||||||
| Jabłonianka |
| 31.05 | 17 | Wolski | Maciołek | Firus |
Victoria | Tomaszewski | ||||||
| Wektra |
| 31.05 | 15 | Wójcik | Krzyżanowski | Kleszcz |
Tajfun | Dębski |
| Mecz | Boisko | Data | Godzina | Sędzia główny | Asystenci | Obserwator |
| Sęp |
| 30.05 | 18 | Firus | Stosio | Włodarczyk |
Wilga | Witkowski | ||||||
A k.23 | Jutrzenka |
| 31.05 | 18 | Jastrzębski D | Skrzydlewski | Jastrzębski P |
Stanisławów | Przedlacki K | ||||||
| Błękitni |
| 31.05 | 17 | Kaim R | Pniewski |
|
Mazovia II | Mucha | ||||||
| Jastrząb |
| 31.05 | 17 | Księżopolski | Kwaśniewski | Strzałkowski |
Grodzisk | Brzozowski | ||||||
| Zorza |
| 31.05 | 13 | Kosobudzki | Sulej | Jakubik W |
Wicher | Pazdyka | ||||||
| Liwia | ŁKS Łochów | 30.05 | 17 | Bibik Ł | Nasiłowska | Galas |
Kosovia | Kędziora | ||||||
| Ostrówek |
| 31.05 | 16 | Osiej | Protasewicz | Gańko |
Gałąbek | Borkowski | ||||||
| Małkinia |
| 31.05 | 17 | Pazdyka | Sulej |
|
Płomień | Kosobudzki | ||||||
B k.17 | Legion | Kałuszyn | 31.05 | 15 | Seredziuk | Nasiłowska |
|
Rywal | Strzalińska | ||||||
| Olimpia |
| 31.05 | 17 | Baranowski | Dąbrowski |
|
Zryw | Moreń | ||||||
| Starawieś |
| 30.05 | 18 | Replin | Bibik A | Kleszcz |
Tęcza | Kwaśniewski | ||||||
| Polonez |
| 31.05 | 15 | Stosio | Biarda |
|
Świt | Witkowski | ||||||
| Kolektyw |
| 31.05 | 17 | Jenda P | Trędowicz |
|
Nojszewianka | Wadas | ||||||
U19/18 k.8 | Livia | Miedzna | 30.05 | 13 | Foryś |
|
|
Podlasie |
| ||||||
U17 k.7 | Nojszewianka |
| 30.05 | 11 | Gałązka |
|
|
Grodzisk |
| ||||||
| Sęp |
| 30.05 | 13.30 | Moreń |
|
|
Hutnik |
|
| Mecz | Boisko | Data | Godzina | Sędzia główny | Asystenci | Obserwator |
| Tygrys |
| 31.05 | 11 | Gałązka |
|
|
Zryw |
| ||||||
U16 k.7 | Ostrówek |
| 31.05 | 13 | Pniewski |
|
|
Kosovia |
| ||||||
| Gołąbek |
| 30.05 | 14 | Jastrzębski T |
|
|
Jutrzenka |
| ||||||
| Wilga |
| 31.05 | 11 | Kruk |
|
|
Jabłonianka |
| ||||||
U15 k.7 | Wicher |
| 31.05 | 11 | Świnarski |
|
|
Mewa |
| ||||||
| Małkinia |
| 30.05 | 11 | Kosobudzki |
|
|
Promyk |
| ||||||
| Błysk | Latowicz | 31.05 | 14 | Moreń |
|
|
Sęp |
| ||||||
| Stanisławów |
| 30.05 | 15 | Wadas |
|
|
Tajfun |
| ||||||
| UKS 1 |
| 30.05 | 11 | Maciołek |
|
|
Wektra |
| ||||||
U14 k.8 | Jabłonianka |
| 30.05 | 11 | Bibik Ł |
|
|
MOSiR MM |
| ||||||
U13 k.14 g.1 | UKS 1 |
| 30.05 | 13.15 | Maciołek |
|
|
Dziewiątka |
| ||||||
| Rywal |
| 30.05 | 11 | Ołowski |
|
|
Podlasie |
| ||||||
| Pogoń |
| 31.05 | 13.30 | Foryś |
|
|
Miedzanka |
| ||||||
| Wicher |
| 1.06 | 17 | Pniewski |
|
|
Pogoń II |
| ||||||
U13 k.14 g.2 | Sęp |
| 30.05 | 11 | Moreń |
|
|
Płomień |
| ||||||
| Naprzód |
| 30.05 | 11 | Witkowski |
|
|
MOSiR MM |
|
| Mecz | Boisko | Data | Godzina | Sędzia główny | Asystenci | Obserwator |
| Watra |
| 30.05 | 11 | Brzozowski |
|
|
Hutnik |
| ||||||
U12 k.19 | Pogoń III |
| 31.05 | 16.30 | Foryś |
|
|
Wektra |
| ||||||
| Pogoń II |
| 30.05 | 18.30 | Świnarski |
|
|
Watra |
| ||||||
| Pogoń |
| 31.05 | 11 | Foryś |
|
|
Szóstka |
| ||||||
U12 k.18 | Watra |
| 2.06 | 18 | Brzozowski |
|
|
Pogoń |
| ||||||
U11 k.13 g.1 | Pogoń II | 10 Lutego | 31.05 | 11 | Biarda |
|
|
Miedzanka |
| ||||||
| Podlasie |
| 31.05 | 12 | Adaśko |
|
|
Zorza |
| ||||||
| Dobre |
| 31.05 | 15 | Kruk |
|
|
Pogoń |
| ||||||
| Trójka Łochów | 1 Maja | 31.05 | 11 | Trędowicz |
|
|
UKS 1 |
| ||||||
U11 k.17 g.2 | Błysk | Wielgolas | 28.05 | 17 | Krzyżanowski |
|
|
Tygrys |
| ||||||
| Grom | Trojanów | 30.05 | 11 | Kruk |
|
|
Victoria |
| ||||||
| Piorun | Pilawa | 30.05 | 14 | Kruk |
|
|
Promyk |
| ||||||
U10 k.16 | APN MM | Huta Mińska | 31.05 | 11 | Mucha |
|
|
Trójka |
| ||||||
| Dwie Jedynki MM | Sportowa | 30.05 | 14 | Parchomenko |
|
|
Podlasie |
| ||||||
| Szóstka MM | SP 6 | 30.05 | 16 | Jastrzębski D |
|
|
Naprzód |
| ||||||
| Dąbrówka MM | SP 2 | 31.05 | 11 | Kruk |
|
|
Dziewiątka |
|
| Mecz | Boisko | Data | Godzina | Sędzia główny | Asystenci | Obserwator |
| Szóstka II MM | SP 6 | 30.05 | 17.30 | Jastrzębski D |
|
|
Dwie Jedynki II MM |
| ||||||
U10 k.15 | Naprzód |
| 2.06 | 17.30 | Witkowski |
|
|
Dąbrówka |
| ||||||
U12 k.18 | APN MM | Stojadła | 30.05 | 14 | Mucha |
|
|
Błękitni |
| ||||||
U11 k.15 g.2 | Piorun | Pilawa | 28.05 | 18 | Lusawa |
|
|
Szóstka MM |
| ||||||
IV k.31 g.1 | Łomianki |
| 30.05 | 11 | Baranowski | Dąbrowski |
|
Błękitni | Seredziuk | ||||||
| Huragan |
| 30.05 | 17 | Wolski | Protasewicz |
|
Olimpia | Tomaszewski | ||||||
| Ostrovia |
| 30.05 | 17 | Kaim R | Przedlacki K |
|
Korona | Kaim M | ||||||
IV k.31 g.2 | Energia |
| 30.05 | 17 | Księżopolski | Łada |
|
Orzeł | Stanisławowski | ||||||
| Mazur |
| 30.05 | 16 | Jenda P | Trędowicz |
|
Raszyn | Wojtczyk | ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Mecz | Boisko | Data | Godzina | Sędzia główny | Asystenci | Obserwator |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Mecz | Boisko | Data | Godzina | Sędzia główny | Asystenci | Obserwator |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Mecz | Boisko | Data | Godzina | Sędzia główny | Asystenci | Obserwator |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostatnia kolejka 28 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Liga Okręgowa » Siedlce | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 29 | |||||||||||||||||||||||||||
|
|
dzisiaj: 314, wczoraj: 1151
ogółem: 2 672 512
statystyki szczegółowe
Kontakt z trenerami:
Karol Dmochowski – trener Seniorów 665–793–716
Sylwester Sierota - trener Młodzików - 2008/2009 I MŁODSI 500-286-045
Zbigniew Suchodolski – trener Juniorów 2003/2004/2005 608–388-682
Wiesław Jarząbek - trener Trampkarzy 2006/2007/2008 606-221-030