Obsada zawodów OZPN Siedlce – 05-06. 09. 2015 r.
| Mecz | Boisko | Data | Godzina | Sędzia główny | Asystenci | Obserwator |
IV k.6 | Mazovia |
| 5.09 | 11 | Kaim R | Pazdyka | Mianowski |
Naprzód | Przedlacki K | ||||||
B1 ekstr. JM k5 | MOSiR MM |
| 8.09 | 17 | Kmita | Roguski |
|
Escola Varsovia | Siemiński | ||||||
A1 woj. J | Małkinia | odwołany |
|
| Świnarski | Pniewski |
|
Radomiak | Wyszomirski | ||||||
B2 woj. JM | Pogoń | Prusa | 5.09 | 14 | Tomaszewski | Bibik A |
|
Błysk | Strzalińska | ||||||
C2 ekstr. TR | MOSiR MM |
| 7.09 | 17 | Wójcik |
|
|
Ciechanów |
| ||||||
C1 woj. TR | Pogoń | Prusa | 5.09 | 11 | Bibik Ł |
|
|
Chojniak |
| ||||||
C2 woj. TR | Pogoń | Prusa | 6.09 | 14 | Borkowski |
|
|
Piaseczno |
| ||||||
L.O k.5 | Hutnik |
| 6.09 | 17.30 | Księżopolski | Jastrzębski T |
|
Watra | Tomaszewski | ||||||
| Mazovia II |
| 4.09 | 17 | Baranowski | Dąbrowski |
|
Tygrys | Firus | ||||||
| Sęp |
| 6.09 | 17 | Biarda | Wolski | Jastrzębski P |
Fenix | Kędziora | ||||||
| Wilga |
| 5.09 | 13 | Łada | Maciołek | Gemzo |
Victoria | Witkowski | ||||||
| Zryw |
| 6.09 | 17 | Sokołowski | Kaim R | Gańko |
Miedzanka | Mucha | ||||||
| Jabłonianka |
| 5.09 | 17 | Wycisłowski | Woliński | Ryszawa |
Tajfun | Skrzydlewski | ||||||
| Płomień |
| 5.09 | 17 | Stosio | Protasewicz | Del. Szymanek |
Orzeł | Padysz | ||||||
| Tęcza |
| 5.09 | 14.30 | Sulej | Krzyżanowski | Galas |
Podlasie | Parchomenko | ||||||
A k.3 | Grodzisk |
| 6.09 | 16 | Adaśko | Mielniczuk |
|
Kosovia | Świnarski |
| Mecz | Boisko | Data | Godzina | Sędzia główny | Asystenci | Obserwator |
| Liwia | Ostrówek | 5.09 | 16 | Borkowski | Nasiłowska |
|
Jastrząb | Urban | ||||||
| Małkinia |
| 6.09 | 17 | Trędowicz | Jenda P | Jenda K |
Jutrzenka | Ołowski | ||||||
| Gołąbek |
| 6.09 | 16 | Dąbrowa | Lusawa |
|
Wektra | Moreń | ||||||
| Ostrówek |
| 6.09 | 16 | Bibik A | Protasewicz | Del. Firus M |
Błękitni | Bibik Ł | ||||||
| Zorza |
| 5.09 | 16 | Kosobudzki | Wojtczyk |
|
Kolektyw | Wójcicki | ||||||
| Tęcza |
| 6.09 | 12 | Dąbrowski | Stosio | Del. Kleszcz |
Wicher | Kwaśniewski | ||||||
B k.2 | Zryw II |
| 6.09 | 12 | Kaim R | Mucha |
|
Polonez | Sokołowski | ||||||
| Wicher II |
| 5.09 | 17 | Księżopolski | Replin Cezary |
|
Ruda | Puzan | ||||||
| Nojszewianka |
| 6.09 | 17 | Woliński | Jastrzębski D |
|
Starawieś | Dębski | ||||||
| Świt | Zakole Wiktorowo | 6.09 | 16 | Baranowski | Miler |
|
Olimpia | Siekierka | ||||||
| Legion | Kałuszyn | 6.09 | 12.30 | Stanisławowski | Goławski |
|
Livia | Śliwiński | ||||||
A1 J k.2 | Czarni |
| 6.09 | 12.30 | Pniewski |
|
|
Jastrząb |
| ||||||
B2 JM G1 k3 | Wilga |
| 5.09 | 16 | Moreń |
|
|
Victoria |
| ||||||
| Promyk |
| 6.09 | 14 | Mucha | Kaim R |
|
Tęcza | Sokołowski | ||||||
| Nojszewianka |
| 6.09 | 14.45 | Dębski |
|
|
Tęcza |
| ||||||
G2 | Wektra |
| 6.09 | 11 | Jastrzębski T |
|
|
Jabłonianka |
|
| Mecz | Boisko | Data | Godzina | Sędzia główny | Asystenci | Obserwator |
| UKS 1 W |
| 5.09 | 11 | Ołowski |
|
|
Wicher |
| ||||||
| Tajfun |
| 5.09 | 11 | Adaśko |
|
|
Podlasie |
| ||||||
C2 TR G2 k2 | Podlasie II |
| 5.09 | 12 | Świnarski |
|
|
Podlasie |
| ||||||
| UKS 1 |
| 5.09 | 13 | Ołowski |
|
|
Wicher |
| ||||||
D1 MŁ G1 k2 | APN MM | Stojadła | 6.09 | 11 | Gałązka |
|
|
MOSiR MM |
| ||||||
| Pogoń II | Prusa | 6.09 | 9 | Maciołek |
|
|
Dziewiątka |
| ||||||
| Szóstka MM | Kałuszyn | 6.09 | 15.30 | Foryś |
|
|
Pogoń III |
| ||||||
G2 | Czarni |
| 6.09 | 10 | Pniewski |
|
|
Małkinia |
| ||||||
| Kosovia |
| 5.09 | 12 | Puzan |
|
|
MOSiR II |
| ||||||
| Wektra |
| 5.09 | 17 | Jastrzębski T |
|
|
Pogoń I |
| ||||||
D2 MŁ G1 k2 | Blysk | Latowicz | 4.09 | 16 | Lusawa |
|
|
Orzeł |
| ||||||
| Piorun | Pilawa | 6.09 | 11 | Dąbrowa |
|
|
Promyk |
| ||||||
| Wilga |
| 5.09 | 10 | Moreń |
|
|
Sęp |
| ||||||
G2 | Pogoń | Prusa | 5.09 | 16.30 | Świnarski |
|
|
Tygrys |
| ||||||
| Watra |
| 5.09 | 10.30 | Brzozowski |
|
|
Victoria |
| ||||||
G3 | Łosice |
| 5.09 | 11 | Padysz |
|
|
Podlasie |
|
| Mecz | Boisko | Data | Godzina | Sędzia główny | Asystenci | Obserwator |
| Miedzanka |
| 5.09 | 11 | Pniewski |
|
|
UKS 1 |
| ||||||
| Zorza |
| 8.09 | 17 | b/s |
|
|
Wicher |
| ||||||
E1 OR G1 k3 | Semp Pogoń | 10-Lutego | 5.09 | 14.30 | Biarda |
|
|
Szóstka II MM |
| ||||||
| Kolektyw |
| 5.09 | 11 | Trędowicz |
|
|
APN MM |
| ||||||
| Jutrzenka |
| 6.09 | 13 | Kruk |
|
|
Dziewiątka I |
| ||||||
G2 | Pogoń | Popiełuszki | 6.09 | 11 | Strzalińska |
|
|
UKS 1 |
| ||||||
| Jabłonianka |
| 5.09 | 11 | Replin Cezary |
|
|
AP Sokołów |
| ||||||
| Korytnica | Węgrów Szamoty | 2.09 | 16.30 | Pniewski |
|
|
Dziewiątka II |
| ||||||
E2 OR G1 k2 | Dwie Jedynki I MM | SP 6 | 3.09 | 19 | Wójcik |
|
|
Hutnik |
| ||||||
| Grom | Trojanów | 5.09 | 10 | Dąbrowa |
|
|
Sęp |
| ||||||
| Dąbrówka MM |
| 6.09 | 11 | Parchomenko |
|
|
Piątka MM |
| ||||||
G2 | Dwie Jedynki II MM | SP 6 | 5.09 | 12 | Gałązka |
|
|
Semp Pogoń II |
| ||||||
| Masovia Siedlce | Pescantina | 5.09 | 11 | Stosio |
|
|
Semp Pogoń I |
| ||||||
| Wektra |
| 5.09 | 13 | Jastrzębski T |
|
|
Pogoń |
| ||||||
G3 | AP Sokołów P | Kupientyńska | 5.09 | 9 | Świnarski |
|
|
Czarni |
| ||||||
| Błękitni |
| 5.09 | 11 | Foryś |
|
|
Podlasie |
|
| Mecz | Boisko | Data | Godzina | Sędzia główny | Asystenci | Obserwator |
E2 Or K1 | Dąbrówka |
| 8.09 | 16.30 | b/s |
|
|
Dwie Jedynki |
| ||||||
III kobiet K2 | Tygrys |
| 6.09 | 11 | Pazdyka | Krzyżanowski |
|
Gosirki II | Sęktas | ||||||
LZS | Toki | Szostek | 6.09 | 11 | Wójcik Wadas |
|
|
Wilczonek |
| ||||||
| Sionna | Wilczonek | 6.09 | 11 | Wojtczyk Sulej |
|
|
Rzakta |
| ||||||
| Wiśniew |
| 6.09 | 11 | Jastrzębski P Szymanek |
|
|
Żeliszew |
| ||||||
| Nowe Osiny |
| 6.09 | 11 | Gemzo Witkowski |
|
|
Koszewnica |
| ||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostatnia kolejka 28 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Liga Okręgowa » Siedlce | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 29 | |||||||||||||||||||||||||||
|
|
dzisiaj: 239, wczoraj: 497
ogółem: 2 672 934
statystyki szczegółowe
Kontakt z trenerami:
Karol Dmochowski – trener Seniorów 665–793–716
Sylwester Sierota - trener Młodzików - 2008/2009 I MŁODSI 500-286-045
Zbigniew Suchodolski – trener Juniorów 2003/2004/2005 608–388-682
Wiesław Jarząbek - trener Trampkarzy 2006/2007/2008 606-221-030