Wyszukiwarka

Aktualności

MECZ DO JEDNEJ BRAMKI!!!

• autor: mksmalkinia, 2017-10-10 16:37

Nie udała się sobotnia wyprawa trenera Sylwestra Sieroty ze swymi podopiecznymi do Węgrowa, gdzie w meczu rewanżowym ulegli dość boleśnie miejscowym Czarnym 13:1. Pierwsze minuty to dość dobra i wyrównana gra w wykonaniu obu zespołów. Na pierwszego gola kibice czekali do 7 minuty, kiedy to gospodarze obieli prowadzenie. Utrata gola jeszcze nie podłamała naszych piłkarzy, nadal walczyli jak równy z równym. Pierwszy kwadrans kończy się, więc prowadzeniem zespołu CZARNYCH WĘGRÓW. Drugi kwadrans też jeszcze nie zapowiada tragedii, choć w 18 minucie gospodarze podwyższają na 2:0. My w 24 minucie odpowiadamy golem kontaktowym Bartosza Przewoźnego. Nasi chłopcy toczą twardy wyrównany bój. Na przerwę schodzą ze stratą jednego gola. Po zmianie stron rozpoczął się ciężki czas naszej drużyny. Już w 31 minucie tracimy gola, co podłamało chłopców. Później poszło jak z górki, posypały się kolejne gole. Trener Sylwester Sierota z boku robił, co mógł, chcąc zmotywować swoich chłopców do lepszej gry. Niestety nastąpiło odcięcie prądu i brak reakcji na podpowiedzi. Ten kwadrans przegrywamy 6:0. W ostatnim kwadransie coś, jakby drgnęło w naszych szeregach, ale już nie powstrzymało tsunami CZARNYCH WĘGRÓW i ten kwadrans przegrywamy 5:0. Końcowy wynik 13:1. Trener Sylwester Sierota nie może być zadowolony z postawy swych podopiecznych. Choć początek nie zapowiadał naszej tragedii, bo chłopcy walczyli jak mogli. Co się stało po zmianie stron? Trudno mu na to pytanie odpowiedzieć. Ma tylko nadzieję, że na zajęciach treningowych jakoś dotrze do ich świadomości i odbuduje morale. Nasz zespół rozgrywa swój pierwszy sezon w lidze. Gra ma być dla nich frajdą i przyjemnością bez względu na wyniki.

CZARNI WĘGRÓW – MKS MAŁKINIA 13:1

• Kwadrans 1:0
  • Kwadrans 1:1
  • Kwadrans 6:0
  • Kwadrans 5:0