UDANY REWANŻ TRAMPKARZY!

• autor: mksmalkinia, 2017-11-08 14:06

W niedzielę po seniorach na boisko wybiegły zespoły trampkarzy MKS MAŁKINIA i SZÓSTKA MIŃSK MAZOWIECKI. Dla naszego zespołu było to ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej przed własną publicznością. Obsadę tych zawodów zapewniała trójka arbitrów. W roli głównej wystąpiła Patrycja Żochowska, której na bokach pomagali: Kamil Baranowski i Kacper Marciniak. Piłka ustawiona na centralnym punkcie boiska. Gwizdek. Rozpoczyna się gra o kolejne ligowe punkty. Nasi chłopcy do tego spotkania przystąpili mocno skoncentrowani i z chęcią wzięcia rewanżu za pierwsze przegrane spotkanie w Mińsku Mazowieckim 1:3. Od pierwszych minut ruszyli na bramkę przyjezdnych. Gracze „SZÓSTKI” nie byli nam dłużni i też w odpowiedzi atakowali naszą bramkę. Wymiana ciosów trwa w najlepsze, ale bramek niema, bo brakuje szczęścia przy wykończeniu akcji. Kibice długo musieli czekać na gola, aż nadeszła 34 minuta, w której o sobie dał znać nasz najlepszy snajper Krystian Sadowski. Krycha tuż przed końcowym gwizdkiem Patrycji Żochowskiej oznajmiającej przerwę strzela gola do szatni przyjezdnym. Jest to jego osiemnaste trafienie w tym sezonie. Po zmianie stron MKS MAŁKINIA potrzebował zaledwie 4 minut, aby podwyższyć wynik na 2:0. Autorem tego gola był nie, kto inny jak Krycha, który poluje w tym spotkaniu na swego trzeciego hat-tricka w tym sezonie. Goście troszkę w szoku po tak szybko straconym drugim golu tuż po rozpoczęciu drugiej części spotkania próbują zaprowadzić porządek w swych szeregach. Ich ataki nabierają tempa i zagrażają naszej bramce. Piłkarze „SZÓSTKI” starają się za wszelką cenę strzelić gola kontaktowego, wtedy gra już wygląda inaczej, gdy wynik jest na styku. Prowadzącemu łatwiej popełnić błąd broniąc wyniku, niż przegrywającemu, któremu nie robi różnicy czy przegra 2:0, czy 3:0. Nasi piłkarze dzielnie bronili zdobytej dwu bramkowej przewagi, sami dążyli do strzelenia następnego gola. Ta sztuka im się udała w 59 minucie. Gola na 3:0 strzela nie zawodny Krycha Sadowski. Jest to jego trzeci gol, trzeci hat-trick a za razem 20 trafienie w tym sezonie. Goście, jakby pogodzeni z porażką walczą do końca choćby o honorowego gola, ale ich wysiłki kończy gwizdkiem Patrycja Żochowska oznajmiając koniec spotkania. W dobrym stylu pożegnali się z własną publicznością w rundzie jesiennej nasi trampkarze, którzy ostatecznie 3:0 pokonali SZÓSTKĘ MIŃSK MAZOWIECKI dopisując sobie kolejne 3 punkty i z dorobkiem 28 punktów są wice liderami rozgrywek.

MKS MAŁKINIA – SZÓSTKA MIŃSK MAZOWIECKI 3:0 (1:0

BRAMKI: Krystian Sadowski 34’, 39’, 59’.

MKS MAŁKINIA: Szymon Rutkowski – Dawid Rostkowski, Mateusz Fydrych, Szymon Macioch, Maciej Jarząbek – Filip Gąsiewski, Marcin Kraszewski, Damian Han, Jan Borowy – Bartosz Składanowski, Krystian Sadowski (3 gole). Kamil Sapiecha, Paweł Sobieski, Damian Tyszko, Łukasz Zyśk.

MKS MałkiniaGrodzisk Krzymosze
MKS Małkinia 3:3 Grodzisk Krzymosze