MŁODZICY SPOTKALI SIĘ Z WŁADZAMI POWIATU!

• autor: mksmalkinia, 2017-11-13 15:42

W środę 8 listopada 2017 roku o godzinie 17.30 na hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini doszło do miłego spotkania młodych piłkarzy MKS Małkinia z władzami powiatu ostrowskiego. W tym dniu Zbigniew Kamiński Starosta powiatu Ostrowskiego i Dariusz Rafalik Przewodniczący Rady Powiatu odwiedzili Młodzików MKS Małkinia. W imieniu swych podopiecznych miłych gości przywitał trener Wiesław Jarząbek a z ramienia klubu Prezes Łukasz Fidorczuk. Po kilku krótkich słowach powitania obaj goście wręczyli każdemu młodemu piłkarzowi po komplecie dresów z logo powiatu. Dresy zostały za sponsorowane ze środków finansowych powiatu ostrowskiego. W dowód wdzięczności Prezes klubu MKS Małkinia Łukasz Fidorczuk wręczył Zbigniewowi Kamińskiemu i Dariuszowi Rafalikowi po szaliku w barwach klubowych. Podobna uroczystość miała już miejsce w dniu 30 września tuż przed meczem o Mistrzostwo Siedleckiej Ligi Młodzików – Grupa 4 pomiędzy MKS Małkinia a Tajfunem Jartypory. W tam tym spotkaniu udział wzięła Bożena Kordek Wójt Gminy Małkinia Górna. Teraz, gdy już wszyscy młodzi piłkarze mają nowe dresy, chłopcy będą okazale się w nich prezentować i godnie reprezentować klub MKS Małkinia i ich sponsorów. Dziękujemy.