TRAMPKARZE RÓWNIEŻ ZAKOŃCZYLI SEZON!

• autor: mksmalkinia, 2017-11-18 15:58

Trampkarze MKS MAŁKINIA też już zakończyli swe rozgrywki w rundzie jesiennej Siedleckiej Ligi Trampkarzy – Grupa C 1, jako wicemistrzowie rundy jesiennej. Mistrzem Jesieni Ano Domini 2017 roku został pierwszy zespół PODLASIA SOKOŁÓW PODLASKI. Na trzecim miejscu uplasowała się SZÓSTKA MIŃSK MAZOWIECKI. MKS MAŁKINIA  w 14 kolejkach zgromadził na swym koncie łącznie 31 punktów, a jego dorobek to dziesięć zwycięstw, jeden remis (u siebie z PODLASIEM II  - 2:2) i trzy porażki, w tym dwie z Mistrzami Jesieni zespołem PODLASIA I 1:2 – u siebie  i  4:2 – na wyjeździe oraz z  SZÓSTKĄ MIŃSK MAZOWIECKI  1:3 – na wyjeździe. Podopieczni Zbigniewa Suchodolskiego strzelili 46 goli, w tym są: gol samobójczy strzelony przez piłkarza WICHER SADOWNE i przyznany przez Wydział Gier OZPN SIEDLCE walkower za mecz z OLMPIĄ LATOWICZ. Sami stracili 20 bramek. Grając u siebie, czyli w domu na własnym obiekcie odnieśli pięć zwycięstw, raz zremisowali i doznali jednej porażki. Wykorzystując atut własnego boiska nasi piłkarze strzelili rywalom 21 goli, samemu tracąc zaledwie 7. Gra na wyjazdach układała się dobrze. Odnieśli pięć zwycięstw i doznali dwóch porażek. Bilans bramkowy to: 25 strzelonych goli, przy 13 straconych bramkach. Najskuteczniejszym strzelcem MKS MAŁKINIA został Krystian „Krycha” Sadowski, który w 13 kolejkach strzelił 20 goli. W trzech spotkaniach skompletował po hat – tricku. Na drugim miejscu z 7 trafieniami jest Mateusz „Mati” Fydrych. Trzecie miejsce na pudle przypadło z pięcioma oczkami Bartoszowi „Składak” Składanowskiemu. Tuż za pudłem znalazł się Jakub „Kalbar” Kalbarczyk, który ma na swym koncie cztery oczka, w tym jest hat – trick. Dalsze miejsca zajmują: Jan Borowy i Damian Tyszko – po 2 gole, Damian Han i Marcin „Krasia” Kraszewski mają po jednym trafieniu. W sumie na listę strzelców wpisało się ośmiu piłkarzy. Trener Zbigniew Suchodolski, tak jak pozostali dwaj trenerzy naszych drużyn młodzieżowych postanowił dalej prowadzić zajęcia treningowe do Świąt Bożego Narodzenia. Później zrobi przerwę w zajęciach i dopiero po nowym roku (15 styczeń 2018 R.) przystąpi do dalszych zajęć.

Nojszewianka DobreMKS Małkinia
Nojszewianka Dobre 3:2 MKS Małkinia