ZBLIŻA SIĘ VII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ HALOWY W PIŁCE NOŻNEJ!

• autor: mksmalkinia, 2017-11-27 08:55

Tradycją się już stało, że tuż przed Świętami Bożego Narodzenia Zarząd klubu MKS MAŁKINIA organizuje Mikołajkowy Turniej Halowy w piłce nożnej o Puchar Wójt Gminy Małkinia Górna. Tym razem 2 grudnia 2017 roku  rywalizować będą zespoły seniorskie. W tym roku będzie to VII turniej, który jak zwykle zostanie rozegrany na hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Fryderyka Chopina. Udział w turnieju potwierdziło 8 zespołów, które zostały podzielone na dwie czterozespołowe grupy:

Podział drużyn na grupy:

GRUPA A

KS OSTROVIA OSTRÓW MAZOWIECKA

WYMAKRACZ DŁUGOSIODŁO

RZEKUNIANKA RZEKUŃ

MKS MAŁKINIA I

GRUPA B

MKS MAŁKINIA II

WICHER SADOWNE

KS WĄSEWO

ISKRA ZARĘBY KOŚCIELNE

TERMINARZ TURNIEJU:

9.00 KS OSTROVIA – WYMAKRACZ

9.20 RZEKUNIANKA – MKS I                                                   12.50-13.20 – przerwa techniczna

9.40 MKS II – WICHER                                                               13.30 – I półfinał

10.00 KS WĄSEWO – ISKRA                                                     13.50 – II półfinał

10.20 KS OSTROVIA –  RZEKUNIANKA                                     14.10 – mecz o 7 miejsce

10.40 WYMAKRACZ – MKS I                                                    14.30 – mecz o 5 miejsce

11.00 MKS II – KS WĄSEWO                                                  14.50 – mecz o 3 miejsce

11.20 WICHER – ISKRA                                                         15.10 - FINAŁ

11.40 KS OSTROVIA– MKS I                                                  15.40 – ZAKOŃCZENIE TURNIEJ

12.00 WYMAKRACZ – RZEKUNIANKA                                      WRĘCZENIE PUCHARÓW

12.20 MKS II – ISKRA

12.40 WICHER  – KS WĄSEWO

• Obowiązują zasady gry jak w futsalu i normalnej piłce nożnej,
  • Wymiary boiska 20m x 40m,
  • Wymiary bramek 2m x 3m,
  • Liczba zawodników występujących: bramkarz + 4 zawodników w polu,
  • Rezerwowi - 7 zawodników,
  • Zmiany przeprowadzone - hokejowo,
  • Sędziuje dwóch sędziów,
  • Czas trwania jednego meczu 15 minut - bez przerwy,
  • Kary - za brutalny faul lub niesportowe zachowanie-wykluczenie na 2minuty lub        5 minut
  • Podział drużyn na dwie 4 zespołowe grupy,
  • Punktacja za zwycięstwo 3 pkt. , remis 1 pkt. , porażka 0 pkt. - w grupach,
  • W meczach półfinałowych, finale, o 3 ,5 i 7 miejsce w przypadku remisu - seria rzutów karnych - 4 strzelających,
  • O kolejności w tabeli decyduje większa liczba zdobytych punktów , korzystniejszy bilans bezpośredniego meczu, następnie korzystniejszy bilans  goli, potem liczba strzelonych goli, następnie liczba straconych goli. Jeżeli i to nie przyniesie rozstrzygnięcia - dodatkowy mecz .
  • Pary półfinałowe tworzą drużyny które w swoich grupach zajmą pierwsze dwa miejsca , czyli  1A-2B,1B-2A,
  • W meczu o miejsce 7 zagrają drużyny z miejsca 4 w swoich grupach , w meczu o 5 miejsce zagrają drużyny z miejsca 3 w swoich grupach.

Nagrody :

I , II , III Miejsce Puchary,

Pozostałe Drużyny Pamiątkowe Dyplomy lub statuetki

Nagrody indywidualne:

Najlepszy Strzelec Turnieju,

Najlepszy Zawodnik Turnieju,

Najlepszy Bramkarz Turnieju.

Kilka słów przypomnienia o zasadach gry

Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na VII Mikołajkowy Turniej Halowy w piłce nożnej. Początek sobota 2 grudnia, godzina 9.00. Wszystkim piłkarzom życzymy sportowej walki w duchu FAIR PLAY. Niech zwycięży lepszy.