Małkiński Klub Sportowy - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka

Aktualności

Liga drużyn młodzieżowych

  • autor: Paweł Wenus, 2018-05-31 22:44

TRAMPKARZE WYBIERAJĄ SIĘ DO SADOWNEGO!!!

Po przymusowej dwutygodniowej pauzie trampkarze MKS MAŁKINIA wracają do gry. W ten pierwszy czerwcowy weekend (sobota) wybierają się z wizytą do pobliskiego Sadownego na spotkanie rewanżowe z miejscowym WICHREM SADOWNE. Jak pisaliśmy już wcześniej Liga Trampkarzy składa się obecnie z czterech zespołów. Harmonogram tych rozgrywek jest tak ułożony, że każdy zespół pauzuje dwa razy po dwa tygodnie (runda wstępna i rewanżowa). Czy taki system ma sens? W ostatniej kolejce WICHER SADOWNE grając na wyjeździe dość niepodziewanie pokonał 2:1 faworyzowany zespół PODLASIE SOKOŁÓW PODLASKI. Po tym zwycięstwie piłkarze z Sadownego zrównali się z pozostałymi zespołami w tabeli punktami. Teraz wszystkie cztery zespoły mają po 6 punktów. O pierwszym miejscu decyduje liczba rozegranych spotkań i korzystniejszy bilans bramkowy. Mamy nadzieję, że podopieczni trenera Zbigniewa Suchodolskiego nie są zbytnio wybici z rytmu meczowego po dwutygodniowej pauzie i powrócą na tarczy? To może być trudne, ale bądźmy dobrej myśli, że chłopcy głodni gry poradzą sobie z tym bólem głowy. Choć piłkarze z Sadownego na pewno skóry łatwo nie oddadzą. Ostatnio piłkarze WICHRA SADOWNE odnieśli dwa zwycięstwa z rzędu. Wygrywając u siebie 2:1 z JASTRZĘBIEM ŻELISZEW i jak wyżej nadmieniliśmy w takim samym stosunku z PODLASIEM SOKOŁÓW PODLASKI.

 

                                             WICHER SADOWNE – MKS MAŁKINIA

                                             Sobota 2 czerwca 2081 roku - godzina 11.00

 

 

CZY MŁODZIK WYKORZYSTA SWĄ SZANSĘ?

Również w sobotę i także o godzinie 11 zespół młodzików MKS MAŁKINIA trenowany przez Wiesława Jarząbka staje przed ogromną szansą wywalczenia awansu do wyższej grupy rozgrywkowej. Przed własną publicznością będzie podejmował w spotkaniu rewanżowym zespół RYWAL RUCHA, który nasi chłopcy w pierwszym spotkaniu pokonali 3:0. Myśląc o awansie chłopcy powinni powtórzyć wynik z Ruchny i zapisać kolejne trzy punkty na swe konto. Tylko zwycięstwo zapewni nam upragniony awans. Remis czy ewentualna porażka raczej tej szansy nam nie da, gdyż używając żargonu z gonitwy koni MKS idzie „łeb w łeb” z drugim w tabeli AP SOKOŁOWEM PODLASKIM. Jesteśmy na pierwszym miejscu w tabeli dzięki korzystniejszemu bilansowi bramkowemu. W meczach bezpośrednich jest na remis. Oba zakończyły się wynikiem 1:1. Dla tego nie możemy tej szansy wypuścić z rąk. Spotkaniem z zespołem RYWAL RUCHNA nasz zespół kończy rozgrywki, bo w ostatniej kolejce będziemy pauzować. Natomiast AP SOKOŁÓW PODLASKI teraz pauzuje, a później jedzie do Jartypor na spotkanie z miejscowym TAJFUNEM. W tym spotkaniu to piłkarze z Sokołowa Podlaskiego są faworytem, a może TAJFUN powalczy o niespodziankę. W piłce wszystko jest możliwe. Trener Wiesław Jarząbek zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności i przed jakim stoi wyzwaniem. Mamy nadzieję, że jego wesoła ferajna zrobi wszystko, abyśmy wraz z nimi mogli się cieszyć z awansu.

 

                                          MKS MAŁKINIA – RYWAL RUCHNA

                                        Sobota 2 czerwca 2018 roku – godzina 11.00

                                             Stadion w Małkini Górnej ul. Kolejowa

ORLIK PAUZUJE!!!

W ten czerwcowy pierwszy weekend nasz trzeci najmłodszy zespół orlik MKS MAŁKINIA pauzuje. Trener Sylwester Sierota, będzie miał więcej czasu na zaleczenie ran po poniesionych porażkach i więcej czasu na odbudowanie nadwątlonej psychiki naszych młodych piłkarzy. Wiadomo, że porażki bolą i zostają w głowach. „Czasami można grać dobrze, ale czegoś zabraknie” – są to słowa naszego obecnie najlepszego piłkarza Roberta Lewandowskiego i chciałbym je zacytować naszym chłopcom, bo na pewno kapitan naszej reprezentacji narodowej jest dla was idolem i wy w przyszłości chcielibyście iść w jego ślady.

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [52]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ostatnie spotkanie

MKS MałkiniaWatra Mrozy
MKS Małkinia 2:3 Watra Mrozy
2018-11-11, 13:00:00
     

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Ostrówek 1:0 Kosovia Kosów Lacki
MKS Małkinia 2:3 Watra Mrozy
Jastrząb Żeliszew 2:1 Tęcza Korczew
Polonez Mordy 2:3 Wicher Sadowne
Jutrzenka Cegłów 3:3 Olimpia Latowicz
Grodzisk Krzymosze 3:2 Sęp Żelechów
Tęcza Stanisławów 3:1 Błękitni Stoczek

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Kalendarium

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 264, wczoraj: 212
ogółem: 1 606 063

statystyki szczegółowe

KLUB