MKS CZEKA CIĘŻKI BÓJ!!

• autor: Paweł Wenus, 2018-05-31 22:48

W najbliższą niedzielę przyjdzie kolei na następnego rywala z górnej półki Siedleckiej Klasy A. Tym razem pierwszy zespół MKS MAŁKINIA udaje się do pobliskiego Kosowa Lackiego, gdzie o godzinie 16 stanie w szranki o ligowe punkty z miejscową KOSOVIĄ KOSÓW LACKI. Zespół KOSOVII po ostatniej kolejce rozgrywek aktualnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli. W maju chłopaki z Kosowa są w gazie. Na cztery rozegrane spotkania uzyskali jeden remis i odnieśli trzy dość efektowne zwycięstwa. W tych spotkaniach strzelili swym rywalom 15 goli, samemu tracąc zaledwie 6. Nasz zespół w tym samym czasie grał w kratkę odnosząc jedno zwycięstwo, raz remisując i doznając dwóch porażek. Bilans bramkowy to 8 strzelonych goli przy aż 12 straconych. W ostatniej kolejce KOSOVIA ograła na wyjeździe 4:1 BŁĘKITNYCH STOCZEK WĘGROWSKI. Nam po ciężkim boju u siebie tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego zwycięstwo wyszarpał LKS OSTRÓWEK strzelając gola wyrównującego (2:2). Wiemy, że zespół KOSOVII jest dość trudnym i wymagającym rywalem. Na rozegranych do tej pory z nimi siedem spotkań odnieśliśmy dwa zwycięstwa, dwa razy mecze kończyły się podziałem punktów, trzy razy lepszym okazał się gospodarz niedzielnego spotkania. Bilans bramkowy: 10 do 12. Ja jestem pełen obaw o to spotkanie, gdyż gra naszego zespołu na wyjazdach tej wiosny nie należy do atrakcyjnych (5 porażek). Ale myślę, że wreszcie nadszedł czas, aby przerwać tę złą passę i poprawić tak niekorzystne statystyki. Dlatego już dziś remis biorę w ciemno. Ewentualne zwycięstwo umocni nas na szóstej pozycji w tabeli i zmniejszy dystans punktowy do zespołów z czuba tabeli, którzy w ostatnich kolejkach będą walczyć między sobą o awans do Siedleckiej Ligi Okręgowej. Awansują dwa zespoły. Czas się wspiąć chłopcy na wyżyny swych możliwości i pokazać dobrą grę, aby na kartach historii MKS MAŁKINIA odnotować pierwsze zwycięstwo na obiekcie KOSOVII KOSÓW LACKI.

KOSOVIA KOSÓW LACKI – MKS MAŁKINIA

Niedziela 3 czerwca 2018 roku – godzina 16.00