MŁODZIK WALCZY W BARAZACH!!!

• autor: Wenus Paweł, 2018-06-22 13:35

Tak, jak pisaliśmy kilka dni temu nasz zespół młodzików MKS MAŁKINIA gra barażowy trójmecz o awans do wyższej grupy rozgrywkowej. W swym pierwszym meczu grając na wyjeździe w dalekim Żelechowie z miejscowym SĘPEM uzyskał po golu Mateusza Puściana remis 1:1. W środę z kolei zmierzyły się zespoły SEMP POGOŃ SIEDLCE z SĘPEM ŻELECHÓW. Tę batalię na swą korzyść przechylili piłkarze z Siedlec, którzy pokonali swych rówieśników 5:1. Teraz przyszedł czas zmierzyć się z naszym zespołem. W sobotę 23 czerwca o godzinie 18 MKS MAŁKINIA będzie podejmował, SEMP POGOŃ SIEDLCE. Zwycięzca tego meczu awansuje wyżej, pokonany stanie do boju i będzie próbował zrobić to za rok. Czy nasz zespół zdolny jest wygrać ten pojedynek z faworyzowanym rywalem? Powiem krótko, kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa. Miło by było, aby tę batalię na swą korzyść przełożył nasz zespół.  I, jak trampkarze, którzy od nowego sezonu będą grali w Mazowieckiej Lidze Trampkarzy dołączył do grona zwycięzców. Chociaż trwają aktualnie Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to my i tak zapraszamy wszystkich sympatyków i kibiców obu drużyn na to spotkanie. Niech zwycięży lepszy.

MKS MAŁKINIA – SEMP POGOŃ SIEDLCE

Sobota 23 czerwca 2018 roku – godz.18.00