MKS ZAKOŃCZYŁ ROZGRYWKI!!!

• autor: Wenus Paweł, 2018-06-26 09:27

Zaplanowane na niedzielę 24 czerwca na godzinę 11 spotkanie pomiędzy MKS MAŁKINIA a TĘCZĄ STANISŁAWÓW nie odbyło się, gdyż goście nie dojechali. Najprawdopodobniejszą przyczyną ich nieobecności był powód, że mając zapewnione utrzymanie w Siedleckiej Klasie A zrezygnowali z gry w ostatnim meczu. Teraz Wydział Gier OZPN SIEDLCE przyzna naszemu zespołowi walkowera 3:0. I takim to sposobem MKS MAŁKINIA odniesie 14 zwycięstwo w sezonie i z dorobkiem 46 punktów zakończy rozgrywki na 6 miejscu w tabeli, które zajął od początku rundy  Ostatnia kolejka wszystko nam wyjaśniła. Awans do Siedleckiej Ligi Okręgowej wywalczyły zespoły: TYGRYSA HUTA MIŃSKA, który na koniec odniósł u siebie efektowne zwycięstwo pokonując 6:1 JUTRZENKĘ CEGŁÓW oraz zespół MIEDZANKI MIEDZNA. Zespół MIEDZANKI po ciężkim boju obfitującym w kartki (11 żółtych + 2 czerwone) pokonał u siebie 2:1 LKS OSTRÓWEK. Siedlecką Klasę A puszczają NOJSZEWIANKA DOBRE, która przegrała z POLONEZEM MORDY 1:2 i ŚWIT BARCZĄCA, pomimo wygranego spotkania na wyjeździe z TĘCZĄ KORCZEW 2:5.

Z Siedleckiej Ligi Okręgowej do Klasy A zostały zdegradowane zespoły WATRY MROZY i SĘPA ŻELECHÓW, zaś awans z Klasy B wywalczyły WICHER SADOWNE i OLIMPIA LATOWICZ.

Czas na podsumowanie osiągnięć naszego zespołu i Siedleckiej Klasy A przyjdzie później.