MKS ogrywa beniaminka, 3 punkty na starcie rozgrywek.

• autor: mksmalkinia, 2018-08-21 20:17

W niedzielę nasz zespół zainaugurował ligowe rozgrywki A klasy grupa Siedlce. Rywalem Małkini był zespół z Sadownego - beniaminek, który w imponującym stylu awansował do rozgrywek, notując w poprzednim sezonie tylko jedną porażkę.

Mimo, że zawodnicy grającego trenera Karola Dmochowskiego byli faworytem spotkania, to jednak mieliśmy swoje obawy przed meczem. Niezbyt udany okres przygotowawczy, oraz kilka drobnych urazów wlało w nasz zespół odrobinę niepewności. Jednak z każdą minutą spotkania drużyna łapała odpowiedni rytm oraz przewagę, którą udokumentowała bramką cudownej urody autorstwa Przemka Maliszewskiego jeszcze w pierwszej części spotkania.

Podsumowując - Mimo, iż nie stworzyliśmy zbyt wielu okazji bramkowych, w pełni kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Na słowa uznania zasługuje nie tylko wspomniana wcześniej bramka zdobyta przez Przemka, ale bardzo dobra gra defensywna w wykonaniu naszej drużyny. Brawo za zaangażowanie, oraz konsekwencję w grze.

Choć jesteśmy dopiero po pierwszej kolejce ligowych rozgrywek śmiało można stwierdzić, że przy takim nastawieniu jakie pokazaliśmy w meczu z Sadownem spokojnie możemy zrealizować nasz cel na ten sezon.

Skupiamy się na małych krokach, i każdym kolejnym meczu.

Skład:
Klamer - Suszczyński, Sokołowski (27' Barszcz), Pawłowski, Giziński - Wróblewski (90' Fydrych), Najgrodzki, Dmochowski, P. Maliszewski - C. Maliszewski (85' Rutkowski), Sadowski

MKS MałkiniaWatra Mrozy
MKS Małkinia 2:3 Watra Mrozy