Wyszukiwarka

Aktualności

Strata punktów seniorów

• autor: mksmalkinia, 2018-10-07 14:42

Sobotnie spotkanie 8 kolejki pomiędzy GRODZISK KRZYMOSZE - MKS MAŁKINIA zakończyło się remisem  3:3 i  podziałem punktów. Dwie połowy i dwie różne historie do przerwy zespół gości prowadzi 3:0. Po dwóch trafieniach z rzutów karnych Marcina Sadowskiego i Mateusza Rutkowskiego z gry. Po przerwie mecz potoczył  się w sposób nie do przewidzenia. Nie często można oglądać takie mecze. Od 55 minuty gospodarz gra w osłabieniu za wyzwiska kierowane w stronę sędziego, zawodnik gospodarzy otrzymał czerwoną kartkę. Od tego momentu gra MKS się zaciela goście doprowadzają do remisu pokazując, że nie ma sytuacji bez wyjścia. MKS po raz kolejny potwierdził że jest niestabilny jesteśmy w stanie wygrać każdy mecz wybrnąć z trudnych sytuacji zwycięsko. Natomiast wczorajszy mecz pokazał, że chwila dekoncentracji daje pole do popisu rywalom,  co kosztuje  utratę punktów. Jest, to pierwszy remis w rundzie bilans nie jest zły. Jednak chcąc trzymać się czołówki tabeli margines błędu w kolejnych meczach bardzo się zmniejszył

MKS MAŁKINIA – GRODZISK KRZYMOSZE 3:3

MKS MAŁKINIA: Dominik Sekuła Rafał Siwek Kamil Suszczyński Damian Pawłowski Cezary Giziński - Bartłomiej Wróblewski ??ta kartka  zmiana 70" Kamil Równy ??ta kartka  Mateusz Rutkowski bramka  Adam Najgrodzki  Piotr Barszcz - Karol Dmochowski   Marcin Sadowski bramka bramka